białe z jagodzianą domieszką

nie odkrywam Ameryki udowadniając, że jasny poszerza a ciemny wyszczupla. tak jest i nie ma co dyskutować. oczywiście są granice metamorfozy, których żaden kolor nie przekroczy… dlatego nie łudzę się, że kamuflaż jest jeszcze możliwy i uderzam z grubej rury w białe!  
ostatnio, jak mi ktoś mówi, że mam mały brzuch, to mi się chce śmiać nerwowo i zgrzytam zębami bo początek ósmego miesiąca to już nie czas na wmawianie: „no wiesz, że prawie nie widać”…
ilość dodatkowych kilogramów jest w normie, więc mrużę oko, głównie do samej siebie i upycham syna pod żebro, opinając go tkaniną jasną, poszerzającą, światło odbijającą i nasz wspólny stan uwydatniającą J
jagody ze śmietaną i z cukrem - szalik i spodnie - dosładzają mi lodowy komplet zimowy.
a niech tam, raz w życiu można jeść, słodzić i się brzuchem lansować J


 


8 komentarzy:

Mamuśka-Martuśka pisze...

Su-per!!!!!

Boże kobieto skąd Ty takie skarby bierzesz!!!! I jeszcze takie, że w brzuch, ani w podbrzuch Cię nie cisną. Spodnie - boskie i tyle!!!

nurka pisze...

Cudne spodnie, jagodowy szalik też mi się podoba. Pamiętam swoją końcówkę ciąży, moja kula nie była tak stylowa, bo mieściła się tylko w mężowską kurtkę i to rozpiętą :)

sandrula pisze...

wiesz co może tak mówią , bo naprawde na ósmy miesiąc to zgrabniutko wyglądasz:) ja byłam już dawno wielorybem nie wychodzącym z domu:)

Evelio pisze...

przy takich tekstach, że nie widać, to zawsze zastanawiam się: w takim razie jak ja musiałam wyglądać przed ciążą!:-) ale szybko mi mija. U mnie kulinarne skojarzenia...pragnę jagód i lodów waniliowych!

Anonimowy pisze...

pomijam ohy i ahy, bo wyglądasz wspaniale i to w 8mym miesiącu!
pytam skąd buty butybuty, bo piękne!

pokraka

agakry pisze...

butki to tegoroczna Zara jesienna ale jak się okazało mizerna jakość. sztuczna skóra to jednak nie jest dobra inwestycja. są wygodne i na szczęście nie były drogie ale wyjątkowa tandeta - jak niestety sporo rzeczy w tym sklepie...

Anonimowy pisze...

No niekoniecznie tylko raz z życiu. Aczkolwiek powiem, że kobiety w ciąży wyglądają niezwykle pięknie! Życzę ślicznego maleństwa, zdrowego i silnego:)

szWaczka pisze...

tak powinny ubierać się kobiety w ciąży:) wszystkie:)