julka i kulka

jak się ma rok i dni parę to się człowiek całkiem na legalu i oficjalnie łapie do grupy wiekowej od 1 do 5, nie? jako, że się łapiemy, to zaliczyliśmy teatr i spektakl z prawdziwego zdarzenia :) teatr małego widza :) no cudo!
julka robi sztuki z ciałem swym gimnastycznie po olimpijsku wygiętym a kulka turla się różowo, przykuwając uwagę. a do tego wiolonczela cudowne tło podrzuca i fabułę muzycznie opowiada. syn był wciągnięty maksymalnie. pierwszy rząd, siedzimy na podłodze, otwarty ryjek i skupienie 100%. byłam dumna bo mój potom wytrzymał - do końca wytrwał w zainteresowaniu, choć niektóre starsze dzieci głośno i wyraźnie protestowały. 
teatr małego widza ma swoje zasady - to młodość nieletnia jest najważniejsza, to dla nich są spektakle, to oni mają dobrze widzieć i bawić się bez skrępowania, można się pytać, można wyjaśniać, można nawet płakać i bez skrępowania okazywać emocje! a po spektaklu nawet można się bawić z aktorami na scenie :) 
na pewno wrócimy bo spektakli jest więcej...
5 komentarzy:

Mamuśka-Martuśka pisze...

Łał ale suuuuuuuuperowo!Też by my chcieli!
Ale z tą grupą od 1-5 lat, to przesadziłaś;-PJa wymyśliłam że Nacio po skończeniu roczku będzie się łapał do grupy 12-18 miesięcy;-P Jakoś lżej mi będzie na serduchu;-)

agakry pisze...

to nie ja przesadziłam tylko na plakacie napisali, że dzieci 1-5 :) to się załapaliśmy, nie? :)

Evelio pisze...

załapaliście:-) zazdrościmy z Kubą bardzo pozytywnie!

naszapolana pisze...

nie wiem czy wiesz, ale Teatr Małego Widza utworzyła aktorka Teatru Najlepszego Na Świecie czyli Konsekwentnego, więc siłą rzeczy musi być fajnie. :-) pozdrowienia w oczekiwaniu na sygnał... :-)

BiG m pisze...

oooo super!