mata ma

niniejszym ogłaszam, że syn jako młody pobudzony geniusz wprawdzie jeszcze nie policzył, ile procent maty jest czarne a ile białe, ale ewidentnie dał się jej oczarować wręcz hipnotycznie. powitał ją spontaniczną i pełną emocjonalnego zachwytu ulewką a potem turlał się i wierzgał conajmniej, jak młody Einstein na fizyce :)
no i śledził bacznie rozwój wypadków w czarno-białym świecie, gugając i śliniąc się radośnie. kilka razy tak się zapatrzył, że zafascynowany zaliczył klasycznego dzięcioła nosem w kółko :)

na fotkach staijli gość podczas testów sprzętowych w swoim pokoju :)
wprawdzie na jednym wyjątkowo nie wygląda na tytana intelektu ale proszę mi wierzyć, to akurat był moment zadumy: hmmm... kto siedział w dziupli? :)


 
  
10 komentarzy:

Monsiunia pisze...

Śliczne maleństwo

entrailles pisze...

słodki maluch :)

BiG Momma pisze...

ja też chcę taką matę!!! a Twój maluch jest przesłodki :-)

Mamuśka-Martuśka pisze...

Klasyczny dzięcioł hahaha - dobre!Mały bossssssssssssssssssssssssski, piękny, słodki i w ogóle - cała mama. A mata też:-)

onna pisze...

o, i jeszcze ubrany pod kolor maty :) tylko nie rozumiem, czy zajebistość tej maty polega na tym, że jest czarno-biała? bo w sumie to mat na rynku od groma i niby w czym ta jest lepsza? PS-mi trzeba prosto wytłumaczyć, nie mam cech geniuszu ;D

agakry pisze...

http://whiteandblack.pl/dlaczego-w-b
tu wszystkie wyjaśnienia :)

Evelio pisze...

Twój synek wygląda imponująco na tej macie:-) myślę, że strumień myślowy w jego głowie jest równie imponujący!

Niezła żona pisze...

Twój Mały wymiata na tej macie :) Zabójczy Gość z Niego :))))

PozdrawiaMY

Hafija pisze...

Ja nie słyszałam wcześniej o tych kontrastowych obrazkach co stymulują dzidziusia, ale mam taką bluzeczkę do karmienia i zastanawiałam się co w niej jego tak ciekawi ze potrafi przestać ssać i gapi się i gapi :P
(widzę, że też uskuteczniacie ssanie paluchów :P )

Agnes in Wonderland pisze...

Słodziak :)