obieg zamknięty

zauważyłam, że kobieta model: „matka” przy włączonym trybie: „spacer”, opcja: „dziecko śpi”, ma niezwykle oszczędną gospodarkę wodną. zanim wyjdę z młodym, piję inkę z mlekiem i miodem w ilościach nieprzyzwoitych - bo lubię, no i bo laktacja przecież. 
za to potem na spacerze schnę. tzn nie uzupełniam raczej, bo mi się nie chce, a i skutki uboczne spożywania płynów w terenie są niepożądane. ekstremalnie niepożądane zwłaszcza, gdy dziecko wreszcie śpi. wtedy niczym dromader albo jeszcze inny sprytniejszy obieg zamknięty potrafię, mimo sygnałów organizmu, niespiesznie spacerować. istotne jest bowiem utrzymywanie stałego tempa w celu niezbudzenia potomka oraz w celu oszukania pęcherza. 
muszę o tym poczytać, bo odnoszę wrażenie, że płyn nieusuwany z organizmu dostatecznie długo wraca do obiegu. czasem po spacerze z auto-podziwem stwierdzam : 5h? to niemożliwe? możliwe to?9 komentarzy:

Kaffiarka pisze...

haha, możliwe :)

Alcyna pisze...

hahahaha, uśmiałam się, ale... skoro w nocy da się i 8 godzin, i 10, i na przykładzie własnym potwierdzam, że nawet 12, to dlaczego na spacerze miałoby się nie dać 5 godzin?? tym bardziej, że część wody idzie na zaopatrzenie bufetu ;)

ZEZULLA pisze...

Inka z miodem? No popatrz, co dieta to inne wskazania- mi mówiono, że karmiąc piersią miodu trzeba unikać:/ Już się gubię:D

Czmiel pisze...

mama wielbłąd? ;-)
ojoj sprawdzę za parę lat! ;D

pozdrawiam, zapraszam ;-)
czmiel

Evelio pisze...

hahaha...ja też piję dużo przed wyjsciem, zaliczam toalete (przed spacerem zawsze mi się chce:-) ) i na sucho przez pustynię kroczę. Ale raczej ze względu na wcześniejszą niepamięć o zabraniu butli.

Diiary ♥ . pisze...

ahhaha ;)
Ale fajne x D .

Świetny bloog ; D .
Dodajemy ?
http://diary-official.blogspot.com/

Mamuśka-Martuśka pisze...

Oj tak, te siury cholerne...Silnego pęcherza gratuluję. U mnie permanentne zapalenie od rodzenia.Zatem jestem mistrzynią już w miejsc zdatnych do otwarcia obiegu wyszukiwania;-)

Happy Power Mama pisze...

Jak widać wszystko jest możliwe :))))

Hafija pisze...

Mail poszedł :)