krzesełko IKEA - uwaga!

IKEA otrzymała zgłoszenia, że pas zabezpieczający w wysokim krzesełku dla dzieci może niespodziewanie się odpiąć podczas użytkowania, stwarzając ryzyko wypadnięcia dziecka. Wszyscy klienci, którzy posiadają wysokie krzesełko ANTILOP, proszeni są o sprawdzenie numeru dostawcy i datę produkcji umieszczone na spodzie siedziska.
Jeśli na produkcie znajduje się numer dostawcy #17389 oraz data produkcji w okresie 0607-0911 (RRMM) - tzn od roku 2006 od lipca do roku 2009 do listopada, klienci proszeni są o kontakt z Działem Obsługi Klienta , gdzie uzyskają informacje, jak otrzymać nowy pas zabezpieczający, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.
Dotyczy wyłącznie artykułu z wyżej wymienionym numerem dostawcy i datą produkcji:
401-400-46 ANTILOP wysokie krzesełko z zabezpieczeniem niebieski
201-400-47 ANTILOP wysokie krzesełko z zabezpieczeniem czerwony
000-697-25 ANTILOP wysokie krzesełko z zabezpieczeniem biały/srebrny


4 komentarze:

Kaffiarka pisze...

tez planowalam o tym napisac, mam wlasnie to krzeselko, ba! nawet o nim jakis post czas temu sklecilam :) w koncu to najpopularniejsze krzeslko na swiecie, a sama reklamowac nie bede bo my pasow praktycznie nigdy nie uzywalysmy

Hafija pisze...

bardzo ważna wiadomość - myślę, że im więcej blogerek opublikuje tym lepiej :)

LOOKarna pisze...

Wiem... wiem, że to ważna informacja... miałam takie, użytkowałam i z tego co pamiętam mój Kura żadna miarą z tego krzesełka by się nie wydostał. Jak był malutki to nie myślał o tym, jak urósł sama go z trudem wyciągałam. Bacznym trzeba być cały czas;) Pozdrawiam

Agata Ma Piec pisze...

moja córa wychodzi z tego krzesełka, nawet jak jest zapięta...syn spędzał w nim całe godziny;) i nigdy w nim nie wstał:)
zapięcie jest jedyną wadą tego krzesełka, mało funkcjonalne, a poza tym jest najlepsze na świecie:D